Пошук та підбір керівників вищої / середньої ланки, вузькопрофільних фахівців, які є рідкісними на ринку + формування команди.

Команда ARTE BG використовує комплексні методи пошуку персоналу (в тому числі «прямий пошук» і Headhunting, за домовленістю з клієнтом) для своєчасного закриття вакансій клієнтів. 

Детальніше роботодавцям – нижче.

Технологія роботи з компанією-клієнтом з пошуку персоналу:

1. Для початку Ви заповнюєте коротку заявку на пошук персоналу. Після цього наші фахівці зв’язуються з Вами.

2. ARTE BG проводить особисту зустріч-знайомство з представником-замовника. На цьому етапі ми уточнюємо вимоги до фахівця, пошук якого буде проводитися, складаємо профіль посади, визначаємо особливі вимоги і термін для пошуку. Крім того, нам важливо розуміти цінності компанії, оточення, мотивацію і перспективи потенційного співробітника.

3. Укладання договору на рекрутингові послуги.

4. Власне пошук і відбір кандидата фахівцем ARTE BG. Фахівці компанії проводять співбесіди і професійні тестування з кожним кандидатом (відповідно до вимог до вакансії). За результатами співбесід ми визначаємо ряд кандидатів для інтерв’ю з компанією-замовником. 

5. Участь у проведенні співбесід в форматі «роботодавець-претендент-фахівець ARTE BG». Перед кожною співбесідою ARTE BG надає рекомендації та коментарі щодо запропонованих кандидатів, відібраних для інтерв’ю з замовником.

6. Остаточний вибір співробітника роботодавцем.

7. Здійснення розрахунків за послуги.

8. Виконання гарантійних зобов’язань ( при необхідності).